Emma Stone merr ftes t qudtishme nga nj 17 vjeqar
Publikuar mė: 6 Prill 2017
Nj 17 vjeqar nga Arizona Jacob Staudenmaier, e ka br nj krkes interesnate, pr yllin e La La Land Emma Stone, duke e ftuar at pr tu br cift me t n natn e mbrmjes s maturs.

Jacob ka punuar shum q krkesa e tij t bhet sa m e mir dhe interesante, duke sjell komplet skenn e fillimit t filmit La La Land n nj rrug t famshme t Los Angeles. Jacob ka shprndar videon edhe n internet ku deri m tani e kan parm shum se 25 mij vet.


Ai gjithashtu nuk ka harruar t falenderoj t gjith njerzit t cilt I ndihmuan t krijoj skenn e famshme me vetura. Jascob shpreson shum se Emma do t pranoj krkesn e tij meq ai ka punuar shum pr tabr at sa m inetresant.

E n ann tjetr Jacob sht shum I ngjashm me aktorin Ryan Gosling ndrsa kjo ishte edhe nj lehtsim pr t q punt ti shkojn m mir dhe m leht.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
Radio +
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009