Kate Backinsale nuk po plaket.
Publikuar mė: 11 Prill 2017

Kate Beckinsale dhe vajza e saj Lily postojn shpesh n Instagram foto nga jeta e tyre. S fundmi, t dyja kan postuar foto t pushimeve ku bie n sy fiziku i 43-vjeares.

Duket se format e duhura jan nj trashgimi n kt familje, ku edhe vajza e saj 18-vjeare duket mjaft mir me veshjet e plazhit q tregojn trupin e tonifikuar.

Lily, vajza e aktorit t njihur Michael Sheen shkon n gjurmt e t ms duke postuar edhe ajo foto t saj n plazh.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
Radio +
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009