Kristen Stewart me flok t shkurtra sikur Justin Bieber.
Publikuar mė: 11 Prill 2017
Kristen Stewart sht fotografuar s fundmi me stilin e saj t ri, q pr nj moment t bn t mendosh se kemi t bjm me Justin Bieber.

Bukuroshja e filmit Borbardha dhe gjuetari duket se sht fanse e kngtarit, duke par se dhe veshja sht pak a shum. Ajo sht fotografuar n shoqrin e modeles Stella Maxwell.

Ose ndoshta thjesht detajet e stilit jan prputhur me ato t kngtarit, teksa aktorja ka dhe t njjtin model floksh me Bieber
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
Radio +
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009