Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

PRISHTINA LIVE

oN air

Moderator

Perparim Namani

Profili

E Hëne  - E Premte

10:00 - 12:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ed Sheeran është fejuar në fshehtësi

Muzikë  |  22.01.2018  |  93 Lexime
Ed Sheeran
Ed Sheeran

Ed Sheeran ka bërë të ditur se është fejuar me partneren e tij, Cherry Seaborn.

Këngëtari e ka bërë publik hapin e rëndësishëm në jetën e tij përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Ia bëra vetes një të fejuar para Vitit të Ri. Jemi të lumtur dhe të dashuruar…”, ka shkruar 26-vjeçari në Instagram.

Postimin e ka shoqëruar me një fotografi, në të cilën shfaqet duke e përqafuar të fejuarën e tij.
Sheeran i kishte propozuar Cherryt në fund të vitit të kaluar, mirëpo ka preferuar që lajmin për fejesën ta mbajë të fshehur deri më tani.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing