Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​“Wrong Turn” do të ribëhet

Film  |  16.10.2018 Ora 14:15   
Filmi I suksesshëm I vitit 2003 me titull “Wrong Turn” ku një grup të rinjësh ndjeken nga një grup kanibalësh, në malet e West Virginia-s, do të ketë versionin e ri.

Filmi triller ku rolet kryesore kishin Eliza Dushku dhe Desmond Harrington, ishte mjaftushëm I suksesshëm, ku gjithashtu lavdata pati Eliza në rolin kryesor aktorja me prejardhje shqiptare. Tani Constantin Film thuhet se ka angazhuar skenaristin Alan McElroy që të bëjë ribërjn e pjesës së parë të këtij filmi.

Mendohet se regjinë e filmit do ta bëjë Mike P Nelson ndërsa gjithashu do të behët fjalë për një grup të rinjësh që dalin për hiking dhe përfundojnë të rrezikuar. Ende nuk ka ndonjë datë të sakt se kur do të fillojnë xhirimet apo se kur do të lansohet, por një gjë është e sigurtë se kasta e aktorëve është duke u bërë bashkë. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing