Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era Istrefi paralajmëron dy këngë të reja, bashkëpunime me artistë me famë botërore

Muzikë  |  30.10.2018 Ora 8:55   
Pas realizimt të katër këngëve gjatë këtij viti, si “Origami” në bashkëpunim me Dj Maphorisa, “Live It Up” me Will Smith dhe Nicky Jam, “Prisoner”, dhe “Oh God” në bashkëpunim me Konshens, Era Istrefi së shpejti pritet t’i sjellë edhe dy këngë të reja, bashkëpunime me artistë të njohur botëror, shkruan Radio Plus.

Më 9 nëntor, Era Istrefi pritet t’i publikojë këngët “Purpose” në bashkëpunim me me Dj-in me famë botërore, Jonas Blue dhe “Anything More” në bashkëpunim me muzicientin e njohur amerikan, Steve Aoki.

Lajmin për këngët e reja e ka konfirmuar vetë Era në llogarinë e saj në Instagram.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing