Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande rikthehet në skenë

Muzikë  |  31.10.2018 Ora 10:09   
Pas anulimit të disa performancave, këngëtarja e famshme amerikane, Ariana Grande, u rikthye në skenë.Ariana Grande u paraqit në NBC në “A Very Wicked Halloween: Celebrating 15 Years on Broadëay”, ku dha një performancë të veçantë të këngës “The Wizard and I”.

Kjo është paraqitja e saj e parë në skenë, që nga vdekja e ish të dashurit të saj, Mac Miller në shtator, dhe ndarja me ish të fejuarin Pete Davidson, në mes të tetorit.

Në event ylli i popit u shfaq pa unazën e saj të fejesës dhe me tatuazhin dedikuar Pepe të mbuluar.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing