Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora aludon se do ta shohim sërish në “Fifty Shades of Grey” (Video)

Film  |  22.01.2018 Ora 12:44   
Rita Ora
Rita Ora

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Ajo së fundi është nderuar në Hong Kong, ku u shpërblye me çmimin “Artistja më e mirë Ndërkombëtare” .

Këngëtarja gjithashtu ka dhënë një intervistë ekskluzive për radion “Radio Kiss”.
 

Bukuroshja jonë ka lënë të kuptohet se mund ta shohim sërish në trilogjinë e filmave “Fifty Shades of Grey”.

“Mund të ketë një vazhdim sepse unë rrëmbehem dhe ka shumë gjera që ndodhin”, u shpreh Rita Ora për Radion Kiss.

Rita kujtojmë se e cila luan motrën e të famshmit, aktorit kryesor tek meshkujt, Christian Greyt.

Kujtojmë se kolonën zanore të këtij filmit, të titulluar “For You”, e ka sjell Rita në bashkëpunim me Liam Pyanen.

 

Ndryshe, saga e tretë dhe e fundit pritet të dalë në kinema Ditën e Shën Valentinit ndërsa bazohet te librat e britanikes E. L. James

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing