Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Së shpejti videoklipi i “Say My Name” nga David Guetta, Bebe Rexha dhe J. Balvin

Muzikë  |  01.11.2018 Ora 9:55   

Kënga “Say My Name” e cila u lansua një muaj më parë nga Dj-i më famë botërore, David Guetta, Bebe Rexha dhe J. Balvin, shumë shpejt pritet të publikohet edhe me videoklip.

Lajmin për videoklipin e këngës tashmë hit “Say My Name” e dha Bebe Rexha në llogarinë e saj në Instagram, ku publikoi edhe disa skena nga xhirimet e videoklipit të ri.

Kënga “Say My Name” është pjesë e albumit më të ri nga David Guetta, i cili titullohet “7” dhe përmbanë 15 këngë, bashkëpunime me këngëtarë të njohur të muzikës rep, pop, dance dhe të muzikës latine si: Nicki Minaj, Justin Bieber, Sia, J. Balvin, Black Coffee, Anne-Marie, Jason Derulo etjerë.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing