Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Arilena Ara publikon “I’ll Give You My Heart”

Muzikë  |  07.11.2018 Ora 10:51   
Këngëtarja shqiptare, Arilena Ara ka publikuar këngën e saj më të re, bashkë me videoklip.

Kënga më e re nga Arilena mbanë titullin  “I’ll Give You My Heart” dhe u publikua dje.

Ditë më parë Arilena publikoi edhe videoklipin e këngës “Last Train To Paris”, këngë të cilën muaj më parë e ka lansuar në audio.Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing