Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Genc Nuza me shokë do të ndajnë drejtësinë në miqësoren Turqi - Ukrainë

Sport  |  14.11.2018 Ora 15:22   
Katërshja e arbitrave të Kosovës Genc Nuza, Fatlum Berisha, Bujar Selimaj dhe Besfort Kasumi do të ndajnë drejtësi në ndeshjen miqësore ndërmjet Turqisë dhe Ukrainës.
 
Kjo miqësore do të zhvillohet më 20 nëntor në stadiumin “Antalya Stadium” të Turqisë.
 
Kështu kanë njoftuar të mërkurën mediumet në Turqi.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing