Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

VAR zyrtarisht edhe në Premier Ligë

Sport  |  15.11.2018 Ora 18:21   

Klubet e Premier Ligës janë pajtuar në parim që nga sezoni i ardhshëm në ligë të implementohet sistemi “VAR”, raporton Sky Sports.

Ky vendim i klubeve raportohet se ka ndodhur pas gabimeve të shpeshta të gjyqtarëve gjatë këtij sezoni në Premier Ligë, që ka zgjuar pakënaqësi te klubet, transmeton Koha.net.

Tashmë VAR-i përdoret në Serie A dhe Bundesligë.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing