Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Anxhelina Hadërgjonaj me fustan në vlerë prej më shumë se tremijë euro (Foto)

Muzikë  |  22.01.2018 Ora 12:48   
Anxhelina Hadërgjonaj
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj ka shkëlqyer në evenimentin ODA në Tiranë, ku ishin të pranishme shumë bukuroshe shqiptare.

Për këtë ngjarje, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj kishte veshur një fustan të zi, të gjatë, i cili vende-vende ishte transparent.
Natyrisht se dukja e saj u ka rënë në sy fansave të saj, të cilët e kanë pëlqyer shumë dhe i kanë kushtuar vëmendje fustanit të zgjedhur nga Anxhelina.

Në faqen e këtij dizajneri, ky fustan e ka çmimin 3.995 dollarë (3.261 euro).

Në këtë eveniment, Anxhelina është shoqëruar nga Beatrix Ramosaj dhe modelja e njohur Vildane Zeneli.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing