Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

PRISHTINA LIVE

oN air

Moderator

Perparim Namani

Profili

E Hëne  - E Premte

10:00 - 12:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ka ndërruar jetë ish-kapiteni i Anglisë, Jimmy Armfield

Sport  |  22.01.2018  |  81 Lexime
Vdes trajneri Jimmy
Vdes trajneri Jimmy

Ish-futbollisti anglez, Jimmy Armfield, ka ndërruar jetë në moshë 82 vjeçare, pas luftës së gjatë me kancerin.

Mbrojtësi i dikurshëm i Blackpoolit (1954–1971), pas përfundimit të karrierës kishte punuar si trajner dhe si komentator në BBC Radio Five.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing