Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Zeta-Jones në rolin e shefes së drogës, vrasëses dhe lesbikes

Film  |  22.01.2018 Ora 12:53   
Zeta-Jones
Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones ka zgjedhur rolin e një shefe të drogës, e cila është lesbike dhe vrasëse, në filmin e Lifetime, “Cocaine Godmother”.

Në filmin televiziv, aktorja uellsiane luan rolin e kolumbianes Griselda Blanco, e cila e ka udhëhequr tregun e drogës në Miami gjatë viteve të shtatëdhjeta dhe të tetëdhjeta.

48-vjeçarja është paraqitur shumë e nxehtë dhe e rrezikshme në filmin biografik për kriminelen e popullarizuar.

Ndërsa në xhirime nuk kanë munguar edhe skenat erotike me një femër me emrin Carolina, rolin e të cilës e luan aktorja norvegjeze, Jenny Pellicer.
Zeta-Jones dhe Pellicer puthen në buzë dhe kalojnë disa momente erotike derisa qëndrojnë në shtrat. Skena seksuale vazhdon me zhveshjen e tërësishme të partneres së Griseldas, e cila e mbulon vetëm modestinë e saj.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing