Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​“Venom 2” definitivisht do të ndodhë

Film  |  08.01.2019 Ora 12:18   
Ndoshta nuk ka qenë një  film me kritikat më pozitive nga kritikët e filmit, por që në Box Office filmi “Venom” mund të thuhet se ishte një ndër më të suksesshmit e vitit 2018.

Ashtu sic edhe pritej Sony tashmë ka dhënë dritën e gjelbërt që pjesa e dytë e “Venom” të fillojë xhirimet. Ata të cilët kontribuan në pjesën e parë do të rikthehen edhe në të dytën sipas të gjitha gjasave, kështu Kelly Marcel është angazhuar tashmë për skenarin e “Venom 2”, sikur Michelle Williams që do të reprizojë rolin e saj si Ann Weying dhe Tom Hardy atë të gazetarit Eddie Brock.

Një gjë ende nuk është e qartë, mendohet se regjisori I pjesës së parë Ruben Fleischer nuk do të drejtojë edhe pjesën e dytë, meqë ai është I zënë  me regjinë e “Zombieland”, Sony thuhet të jetë duke gjurmuar për dikë tjetër në regji. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing