Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bruno Mars dhe Cardi B shumë shpejt publikojnë këngën e re

Muzikë  |  10.01.2019 Ora 10:59   
Pas sukseseve të mëdha me këngën “Finesse” të cilën e publikuan një vit më parë, këngëtarët e njohur Bruno Mars dhe Cardi B, janë gati të sjellin edhe një bashkëpunim të ri, shkruan Radio Plus.

Cardi B dhe Bruno mars kanë konfirmuar se kënga e tyre më e re do të publikohet më 15 janar.

Së fundmi “Finesse” u nominua edhe në iHeartRadio Music Aëards 2019, në kategorinë “Bashkëpunimi më i mirë”. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing