Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Njëmbëdhjetë shfaqjet televizive të cilat ju mund t’i ndiqni në një ditë

Film  |  22.01.2018 Ora 12:55   
Robin Griffin
Robin Griffin

Nëse jeni të lodhur nga opera të pafundme, Bright Side ka gjetur 11 mini-miniera të mahnitshme për ju që do të mund t’i përfundoni së shikuari brenda një dite ose edhe më pak.

Pra, hapni qesen tuaj të kokoshkave, qëndroni në humor të mirë, dhe gërmoni në tregime interesante që nuk do t’ju lënë të pa frenuar, transmeton Telegrafi.

Një avokat i turpëruar ende shumë i rrezikshëm merr një mundësi që të ketë hakmarrje ndaj kompanisë që e hodhi atë jashtë. Kjo është një dramë e jetës reale në lidhje me papërsosmërinë e një sistemi gjyqësor që tregon se sa i dobët ose i fortë mund të jetë një person që jeton sipas ligjeve të tij. Billy Bob Thornton është i mallkuar mirë – si gjithmonë.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing