Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rafael Nadal kalon në finale të Australian Open

Sport  |  24.01.2019 Ora 17:39   

Rafael Nadali i ka dhënë fund rrugëtimit të grekut Stefanos Tsitsipas, duke arritur finalen e tij të pestë në Australian Open.

Nadali, 32-vjeçar, ishte në topformë derisa mposhti 20-vjeçarin me sete 6-2, 6-4 dhe 6-0.

Spanjolli do të takohet me fituesin e duelit Novak Gjokoviq – Lucas Pouille.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing