Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Fotografia, gjeometria dhe natyra

22.01.2018 Ora 12:55   
Gjeometria e luleve
Gjeometria e luleve

Makro fotografitë – që realizohen afër objekteve të vogla – janë mjaft intriguese.

Ky stil pëlqehet jo vetëm nga artistët po edhe adhuruesit e artit fotografi

Por, në këtë rast, pamjet që do t’i shihni më poshtë, tregojnë diçka tjetër: se sa e afërt është natyra me gjeografinë.

Shikojini fotot. /Telegrafi/

Komentet

Marketing

Tjera në

Marketing