Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kosovë - Danimarkë më 21 mars

Sport  |  30.01.2019 Ora 15:59   

Federata e futbollit danez ka bërë të ditur se dy kundërshtarët e saj para eliminatoreve për Evropian, do të jenë Kosova dhe Luksemburgu, raporton Koha.net.

Përfaqësuesja daneze vitin 2019 e nis me ndeshjen ndaj Kosovës që do të zhvillohet më 21 mars në Prishtinë.

Ndeshjen tjetër miqësore do ta zhvillojë në shtëpi më 15 tetor ndaj Luksemburgut.

Federata ka vlerësuar se këto dy ndeshje do të shërbejnë si test i mirë për përfaqësuesen daneze.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing