Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bebe Rexha e shokuar për përkrahjen e madhe që mori pasi kritikoi dizajnerët

Muzikë  |  31.01.2019 Ora 14:10   
Këngëtarja Bebe Rexha ka bërë të ditur se është më shumë se e habitur me krejt përkrahjen e madhe që e mori nga njerez të famshëm dhe fansat e saj, pasi ajo vendosi të tregonte drejt përgjigjen e dizajnerëve të cilët kishin refuzuar të veshnin atë për Grammy Awards, meqë ajo është më e “trashë” se modelet që reklamojnë dizajnet e tyre.

Një ndër më të zëshmet përkrahje që I bëri Bebe-s ishte Demi Lovato. Ndërsa në një intervistë të sajën të fundit Bebe Rexha ka treguar se në Grammy-s ajo do të shkojë me mamin, babin dhe vëllaun e saj, meqë ata ishin pjesë e rrugëtimit të saj në fillim dhe ishin e vetmja përkrahje, tani ajo I do ata me të edhe ne cilimin e kuq.

“Ata do të jenë me mua pa marrë parasysh nëse fitoj apo humbi” – ka thënë Bebe Rexha. Bebe Rexha në Grammy Awards 2019 është e nominuar dy herë si Best New Artist dhe Best Country Duo /Group performance. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing