Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Publikohet traileri i dytë i filmit “Tomb Raider” (Video)

Film  |  22.01.2018 Ora 12:56   
Tomb Rider
Tomb Rider

Heroina e video-lojërave, roli i të cilës u soll në skena filmike në fillim të viteve 2000 nga Angelina Jolie, kthehet sërish në ekranet e mëdha të kinemave.

Në rolin e Lara Croft do të vijë aktorja e re suedeze Aliso Vikander, e cila duke gjykuar në trailerin e dytë të publikuar, nuk do të zhgënjej tifozët e Tomb Raiderit.

“Lara ka një kombinim fantastike të performancës – mprehtë dhe e zgjuar, e pambrojtur dhe në krye të gjithave këtyre është luftarake. Thjesht ndryshon nga të gjitha personazhet e mëparshme”, tha Vikander për Venity Fair.

Publiku do të ketë mundësi ta shoh Laran të mbijetojë rënien në një lumë, përgjatë ujëvarës dhe në skena të tjera të vështira, të cilët i kalon në xhungël.

Theksojmë se filmi i ri do të shfaqet në kinematë e mbarë botës në mars të këtij viti

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing