Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Katari kampioni i Azisë

Sport  |  01.02.2019 Ora 17:27   

Katari ka mposhtur Japoninë me rezultat 3 me 1, për t’u shpallur kampion i ri i Azisë në futboll.

Golat për Katarin i realizuan Almoez, Hatim dhe Afif ndërsa për japonezët golin e nderit e realizoi Minamino.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing