Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Arrestohet 21 Savage për shkak të vizës

Muzikë  |  04.02.2019 Ora 11:28   
Reperi i nominuar në Grammy ,21 Savage, është dërguar në zyrën e imigracionit federal të dielen, raportojnë autoritetet atje.

Artisti, emri i të cilit mendohet të jetë Sha Yaa Bin Abraham-Joseph, është arrestuar në Atlanta pas disa akzuave se 21 Savage është një qytetar britanik,  të cilit i ka skaduar viza në SHBA dhe ka një vepër penale.

Abraham Joseph është i nominuar për dy çmime në Grammy Aëards që mbahet javën e ardhshme.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing