Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa shfryhet rëndë ndaj komenteve negative

Muzikë  |  04.02.2019 Ora 11:31   
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka reaguar ndaj komenteve negative, duke kërkuar nga ndjekesit që të merren me ndonjë gjë më të mirë.
Ajo në rrjetin social Twitter ka shkruar se i duhet vetëm 10 sekonda të shoh aq shumë sjellje të pahijshme që u bëhen grave dhe rrudhave të tyre.

“Shumë urrejtje në një vend, ndoshta është më mirë të bëni dallimin në jeten e dikujt për të mirë”, ka shkruar Dua.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing