Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cilësohet e dështuar performanca e Adam Levine në Super Bowl

Muzikë  |  04.02.2019 Ora 15:21   

Mbrëmë është zhvilluar ngjarja më e rëndësishme e futbollit Amerikan Super Bowl në stadiumin e Atlantas , Mercedes Benz. Performuesit në 15 minutat e pushimit të kësaj ngjarje të rëndësishme sporti në Amerikë, ishin Maroon 5, Travis Scott dhe Big Boi.

Por që menjëherë pas përfundimit kritika negative kanë vërrshuar rrjetet sociale duke e quajtur performancën më të dobët që ndonjëherë është bërë në Super Bowl.

Gjithashtu njerëzit kanë kritikuar negativisht edhe përzgjedhjen e këngëve që Maroon 5 ka vënë në set, duke I quajtur këto këngë të harruara, ndërsa të tjerë njerëz kanë publikuar foto të shumta duke krahasuar veshjen e Adam Levine me materialin e jastëkve të tyre, perdeve dhe gjithashtu kolltukëve./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing