Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lady Gaga dhe Bradley Cooper performojnë në Oscars

Muzikë  |  05.02.2019 Ora 11:42   
Lady Gaga dhe Bradley Cooper do të performojnë zyrtarisht “Shallow” në 91-vjetorin e Çmimeve të Akademisë “Oscars”. Vetë akademia konfirmoi lajmin ku shkruan, “Cooper. Gaga. ‘Shallow’. Oscars”, shkuran RadioPlus.

“Shallow” është nominuar në kategorinë “Best original song”. Kënga është kolona zanore e filmit “A Star is Born”.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing