Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cardi B e gatshme të ndihmojë 21 Savage

Muzikë  |  05.02.2019 Ora 11:44   
Cardi B zotohet se do të ndërmarrë masa për ta ndihmuar kolegun e saj 21 Savage, pasi ky i fundit u arrestua për skadim vize në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan RadioPlus.

Në rrjetin social Instagram, reperja 26 vjeçare ka postuar një fotografi me banerin e përfshirë “Black Lives Matters” dhe “Free 21 Savage” duke shkruar se reperi  nuk ka ardhur në SHBA ilegalisht dhe nuk është kapur duke bërë diçka ilegale. Ai ka ndryshuar jetët e shumë të rinjëve me muzikën e tij, ka shkruar ndër të tjera Cardi B.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing