Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Travis Scott publikon videoklipin e këngës "Can't Say" (Video)

Muzikë  |  07.02.2019 Ora 14:51   
Travis Scott publikon videoklipin e këngës “Can’t Say” që është bashkëpunim me Don Toliver. “Can’t Say” është projekti i fundit nga albumi që theu rekorde i Travis Scott, “Astroworld”, shkruan RadioPlus.

Reperi nga Houstoni pritet që të performojë edhe në Grammy të dielën, ku ai është i nominuar për tri çmime përfshirë Albumin më të mirë Rap, Këngën më të mirë Rap dhe Performancën më të mirë Rap.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing