Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Grammy 2019: perfromanca e Alicia Keys një ndër më të fuqishmet ndonjëherë në Grammy

Muzikë  |  11.02.2019 Ora 15:16   
Qysh në momentin kur ajo doli në skenë dhe nga fjalët e saja të parë u pa se Grammy Awards 2019 do të jetë totalisht I kushtuar vetëm muzikës.

Por e ulur në mes të dy pianove këngëtarja 38 vjece ka ditur të bëjë për vete të gjithë të pranishmit në Staples Center në Los Angeles, ajo filloi të luajë në të dy pianot në të njejtën kohë, me të dy duart poashtu. Duke u bërë kështu kjo një ndër performancat më të mira ndonjëherë në Grammy Awards.    

Gjithashtu edhe si nikoqire e këtij edicioni të cmimeve Grammy, Alicia ka marrë kritikat më pozitive, disa kanë thënë se dhënja e qelësave Alicia Keys, të Grammy Awards 2019 ishte një ndër vendimet më të mira. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing