Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tetë bijat e të famshmëve që trashëguan nga baballarët e tyre talentin dhe pamjen e jashtme

Film  |  22.01.2018 Ora 16:20   
Si baballaret edhe keto
Si baballaret edhe keto

Shpesh është vërejtur se fëmijët kanë tendencë të trashëgojnë talentet e prindërve të tyre. Bright Side gjeti disa familje ku baballarët dhe bijat janë po aq të famshëm, transmeton Telegrafi.

Liv Tyler (e lindur në Rundgren) ishte tërhequr gjithmonë nga shoku i nënës së saj, Steven, këngëtari kryesor i ‘Aerosmith’, por vetëm në adoleshencë ajo zbuloi se ai ishte babai i saj i vërtetë. Vetë muzikanti kishte dyshuar në një lidhje familjare: babai dhe vajza dukeshin shumë të ngjashëm.

Francis and Sophia CoppolaLiv Tyler (e lindur në Rundgren) ishte tërhequr gjithmonë nga shoku i nënës së saj, Steven, këngëtari kryesor i ‘Aerosmith’, por vetëm në adoleshencë ajo zbuloi se ai ishte babai i saj i vërtetë. Vetë muzikanti kishte dyshuar në një lidhje familjare: babai dhe vajza dukeshin shumë të ngjashëm.
 
 

Embeder instagram

Liv Tyler (e lindur në Rundgren) ishte tërhequr gjithmonë nga shoku i nënës së saj, Steven, këngëtari kryesor i ‘Aerosmith’, por vetëm në adoleshencë ajo zbuloi se ai ishte babai i saj i vërtetë. Vetë muzikanti kishte dyshuar në një lidhje familjare: babai dhe vajza dukeshin shumë të ngjashëm

Not all heroes wear capes—but some do.

A post shared by Barack Obama (@barackobama) on

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing