Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Shumë shpejt vjen “Escape Room 2”

Film  |  26.02.2019 Ora 14:23   
Producentët e filmit horror me buxhet të ulët ka filluar të bëjë punë që ky film të jetë sa më shpejt pranë të gjithë atyre që kërkuan një pjesë të dytë të “Escape Room”. Thuhet se e gjitha erdhi dhe do të vijë në jetë këtë vit për shkak se filmi I cili I realizua I tëri me 9 milionë dollarë buxhet, arriti të fitojë 119 të tilla.

Filmi ka të bëjë me 6 të huaj të luajtur nga Deborah Ann Woll, Jay Ellis, Taylor Russell, Logan Miller dhe Tyler Labine, të cilët janë të ftuar të marrin pjesë në një Escape Room mjaft të komplikuar. Por vetëm pak më vonë ata arrijnë të kuptojnë se kushdo që qëndron pas kësaj dhome di më shumë për ta sesa ata presin dhe nëse ata tentojnë të shpëtojnë duhet të marrin me mend se qfarë u ndodh.

Ende nuk janë dhënë detaje rreth pjesës së dytë por që besohet se do të rikthehet regjisori Adam Robitel dhe skenaristi Bragi F Schut. /radioplus/  

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing