Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

PRISHTINA LIVE

oN air

Moderator

Perparim Namani

Profili

E Hëne  - E Premte

10:00 - 12:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Edhe editorët më të njohur në botë gabojnë!

Film  |  26.01.2018  |  84 Lexime
Emra të mëdhenj aktoresh gjenden në atë kopertinë, si Oprah Winfrey, Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Tom Hanks, e shumë të tjerë. Por që dështimi në Photoshop, bëri që më së shumti të përflitej për Oprah Winfrey dhe Reese Witherspoon.

Përderisa Oprah në këtë foto ka 3 duar, aktorja Reese ka 3 këmbë. Me këtë ka qeshur edhe vetë aktorja Witherspoon, duke postuar në twitterin e saj e ku shkruan se tashmë të gjithë e kuptuan se ajo ka tri këmbë dhe shpreson se ky nuk do të jetë ndonjë problem që njërëzit të vazhdojnë ta duan.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing