Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Lansohet traileri I ri I “Pokemon: Detective Pikachu” ku shihet edhe Rita Ora në rolin e saj (VIDEO)

Film  |  27.02.2019 Ora 13:51   
A mund ta kishit besuar se filmi I ri “Pokemin :Detective Pikachu” do të jetë një film I cili mezi pritet të dalë, I cili do të mund te jetë një ndër filmat më intrigues të vitit. Në fakt ky film mori jehonë kur u bë e ditur se zërin për Detective Pikachu e ka huazuar aktori Ryan Reynolds.

Historia ndjek Harry Goodman i cili në mënyrë të mistershme humbet dhe kështu I bie djalit të tij 21 vjeq Tim të zbulojë se qfarë ndodhi. Kështu hyn në punë edhe Detektivi Pikachu, ku një punë të jashtëzakonshme thuhet të ketë bërë aktori Ryan Reynolds.

Gjatë rrugës zbulohet një komplot tronditës që mund ta shkatërrojë bashkëjetesën paqësore të këcënojë gjithë universin e Pokemonit. Aktualidht me përfundimin e filmit është duke u marrë Rob Letterman, ndërsa në këtë film pjesë e kastës është Rita Ora, Suki Waterhouse, Bill Nighty, Kathryn Newton dhe Karan Soni.

Filmi “Pokemon :Detective Pikachu” do të lansohet nëpër kinema me datën 10 maj./radioplus/
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing