Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mercedes përditëson modeli e saj Mercedes-Benz GLC

Auto  |  28.02.2019 Ora 10:09   

Mercedes është duke përditësuar modelin e saj më të shitur të SHBA-së GLC. Ai do të paiset me një motor të ri 2.0 me 255 Kuaj Fuqi. Një pamje e re nga brenda me një timon të ri drejtues i pajisur me butona te kontrollit, një grupim dixhital prej 12.3 inç dhe një ekran multimedial me prekje prej 10.25 inç.Ndryshimet e jashtme të dizajnit përfshijnë një grilë të re, tabelën e përparme dhe të pasme, dhe gjeometrinë e dritës së zbehta. Dritat LED dhe tabulat e reja. Ajo arrin tek shitësit në SHBA në fund të vitit 2019.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Auto

Marketing