Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bëhet e ditur kasta e aktorëve për filmin “Scooby-Doo”

Film  |  04.03.2019 Ora 13:44   
 Kjo në fakt nuk është koha më e mirë për aktorin Matthew Lillard, I cili për arsye ende të panjohura është larguar nga kasta e aktorëve të filmiy “Scooby-Doo” duke u zëvendësuar me Will Forte.

Megjithatë Warner Bros tashmë ka bërë të ditur të gjithë listën e kastës së aktorëve ku luajnë Gina Rodriguez, Tracy Morgan dhe Frank Welker. Aktorja Rodriguez do të laujë të menqurën Velma, ndërsa Morgan do të jetë Captain Caveman.

Ky film ka shumë e shumë vite që është në process të ribërjes, qysh nga viti 2014, bashkë me Tony Cervone I cili është një veteran I aventurave të Scooby, I cili ende është I bashkuar me ekipin për të bërë regjinë, ndërsa Chris Columbus është njëri ndër producentët.

Besohet se “Scooby-Doo” do të jetë gati për kinema në majin e vitit të ardhshëm. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing