Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Angelina Jolie bashkë me fëmijët në premierën e “Dumbo”

Film  |  12.03.2019 Ora 13:42   
Angelina Jolie ishte pjesë e premierës së filmit Live Action “Dumbo” në teatrin El Capitan në Los Angeles. Aktorja tashme 43 vjeqe kishte veshur një fustan I cili kishte zbuluar të gjithë shpinën e saj, ndërsa aty mund të numëroje tattoo-t e saja të famshme. Aktorja Jolie njihet për dashurinë ndaj Tatoo-ve dhe se ajo ka treguar se në të gjithë trupin ka më shumë se 20.

Angelina Jolie është nënë e 6 fëmijëve tre prej tyre biologjikë nga martesa me Brad Pitt, ndërsa tre të tjerë të adpotuar. Edhe pse Angelina nuk është pjesë e filmit fansat e saj dhe të Disney mund ta shohin vitin e ardhshëm atë në filmin “Maleficent: Mistress Of Evil”.

E në anën tjetër në “Dumbo” luajnë Colin Farrell, Michael Keaton dhe Danny DeVito, aty flitet për dy fëmijë të cilët kujdesen për një elefant të vogël po me vesh të mëdhenj, para se ata të zbulojnë se elefanti mund të fluturojë.

Filmi me regji të Tim Burton do të lansohet nëpër kinema me datën 29 Mars./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing