Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jonas Brothers premtojnë më shumë muzikë për fansat e tyre

Muzikë  |  12.03.2019 Ora 14:30   
Jonas Brothers kanë premtuar më shumë muzikë për fansat e tyre pasi kënga e tyre e re “Sucker” gjendet në vendin e parë në Billboard-in Amerikan. Kështu ata festuan këngën e tyre të parë në top5-shen  e Billboard Hot 100, pas këngës “Burnin Up” të vitit 2008, duke dhënë premtime se kanë shumë gjëra që do të vijnë në vazhdim.

Me këngën e tyre të re “Sucker” ata mbyllën thashethemet se po kthehen duke u rikthyer vërtetë, pas ndarjes në vitin 2013. Kështu kënga rikthyese e bendit të vëllezërve ka bërë që ata të jenë bendi I parë që rikthehen pas kaq vitesh me këngë në vendin e parë si dhe I pari bend familjar që ndonjëherë ka këngë në vendin e parë.

Vëllezërit janë parë shumë të entuziasmuar nga ky fakt dhe atë e kanë shpreh nëpërmjet rrjeteve sociale. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing