Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua dhe Isaac bashkë edhe në lansimin e librit me receta të Isaac “The Dirty Dishes”

Muzikë  |  13.03.2019 Ora 12:54   
Dua Lipa dhe I dashuri I saj prej kohësh Isaac Carew janë parë të pa ndarë kohëve të fundit, shpesh herë edhe në koncertet e Dua-s është Isaac aty me të, e mos të flasim për ngjarjet e mëdha muzikore ku zakonisht Dua nuk del pa ndonjë cmim.

Por dyshja janë parë edhe mbrëmë bashkë teksa ishin mbledhur për të festuar lansimin e librit të parë me receta kuzhine të të dashurit të saj kuzhinier dhe model Isaac Carew, me titull “The Dirty Dishes”.

Në një intervistë të fundit Isaac ka thënë se ushqimi është dashuria e tij e parë, ndërsa Dua si protagoniste e British Vouge për muajin janar ka thënë se ajo është shumë feministe, por feminismi tek ajo nuk do të thotë të urresh meshkujt, por të kesh të drejta të barabarta./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing