Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nick Jonas I blen gruas veturë luksoze, meqë kënga “Sucker” doli shumë e suksesshme

Muzikë  |  13.03.2019 Ora 13:02   
Mënyra më e mirë për të festuar me gruan suksesin e këngës së tij bashkë me vëllezërit Nick Jonas, I ka blerë gruas së tij Priyanka Chopra një veturë luksoze.


Mercedes Maybach ishte vetura që Nick zgjodhi për  gruan e tij aktoren Priyanka, ndërsa kënga po vazhdon të jetë në majë të klasifikimit Billboard Hot 100.

Nick dhe Priyanka bënë dasëm dhe u martuan në muajin dhjetor të vitit që lamë pas, duke u bërë një ndër ciftet më të forta të momentit, ndërkohë edhe vëllai I tij Joe Jonas, pritet të martohet shpejt me të dashurën e tij Sophie Turner, apo aktoren Sansa nga Game Of Thrones./radioplus.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing