Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Macklemore do të nderohet në MusiCares Concert

Muzikë  |  14.03.2019 Ora 10:47   
Macklemore do të nderohet në MusiCares Concert për ndihmën e dhënë për shërimin nga sëmundja e varësisë, kanë bërë të ditur organizata të mërkurën, shkruan RadioPlus.

Koncerti do të zë vend në “The Novo” në Los Angeles më 16 maj, ku reperi i hitit “Thrift Shop” do të përformoj dhe do nderohet me cmimin “Stevie Ray Vaughan” Award, për përkushtimin e tij në ndihmë për ata persona që vuajnë nga varësia.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing