Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

PRISHTINA LIVE

oN air

Moderator

Perparim Namani

Profili

E Hëne  - E Premte

10:00 - 12:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Edicioni i 52-të i "Super Bowl"

Muzikë  |  06.02.2018  |  64 Lexime

Edicioni i 52-të i "Super Bowl" u mbajt të dielën dhe performaca e cila tërhoqi vëmendjen më të madhe në këtë spektakël ishte ajo e këngëtarit të njohur amerikan, Justin Timberlake.

Një performancë e pabesueshme përballë mbi 100 milionë shikuesve në botë ka qenë ajo e Justin Timberlake dhe kjo përformancë po vazhdon të mbetet në mesin e tri videove më të kërkuara në YouTube.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing