Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Stanaj publikon këngën e tij më të re "Sober" (VIDEO)

Muzikë  |  15.03.2019 Ora 10:50   
Këngëtari shqiptar Albert Stanaj, i njohur si Stanaj ka publikuar këngën e tij më të re për vitin 2019 në bashkëpunim mes Rae Sremmurd dhe Afrojcak, me titull Sober, shkruan RadioPlus.

Kënga është pjesë e zhanrit hip-hop, pop dhe dance, ku me videoklipin e realizuar, kënga bëhet edhe më e gjallë.

Sober mund ta gjeni në çdo platformë muzikore.


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing