Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Hiqen reklamat për pafajësinë e Michael Jackson

Muzikë  |  15.03.2019 Ora 10:53   
Kanë filluar të hiqen reklamat për pafajësinë e Michael Jackson në Londër.

Së fundmi, edhe “Transport for London” ka tërhequr reklamat nga autobusët, në të cilat deri më tani mbrohej pafajësia e mbretit të popit, shkruan RadioPlus.

Këto reklama shfaqnin sloganin: “Faktet nuk gënjejnë. Njerëzit po”. “Ne rishikuam qëndrimin tonë dhe do i heqim reklamat”, kanë thënë në një deklaratë për BBC Radio 1 Neësbeat, “Transport for London”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing