Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Amber Heard ndahet nga Vito Schnabel, puthet me regjisorin Andy Muschietti

Film  |  15.03.2019 Ora 13:19   
Aktorja Amber Heard që nga ndarja e saj me aktorin Johnny Depp është parë me shumë meshkujt të tjerë në lidhje të shkurtëra. Kohëve të fundit ajo ishte lidhur me Vito Schnabel që ishte ish I dashuri I modeles Heidi Klum, ndërsa tashmë dihet se Amber është ndarë edhe nga Vito dhe ajo është parë në momente dashurie me regjisorin e filmit horror “IT”, Andy Muschietti.

Amber dhe Depp ishin të martuar për dy vite ndërsa pas ndarjes aktorja 32 vjeqe tashmë, pati deklaruar se Johnny Depp ishte një abuzues psiqik dhe fizik I aktores gjatë gjithë kohës sa ata ishin të lidhur.

Ndërsa Depp pas gjithë këtyre akuzave që ajo bëri, ka vendosur ta padisë dhe kërkon 50 milionë dollarë si dëmshpërblim dhe rasti I tyre tashmë është në gjykatë. Aktoren Amber Heard së fundmi e kemi parë në filmin “Aquaman”, ku luan përkrah Jason Momoa. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing