Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Spice Girls" mund të rikthehet në dasmën mbretërore të Prince Harry dhe Meghan Markle.

Muzikë  |  06.02.2018 Ora 15:23   

Grupi i famshëm britanik gjatë viteve të 90-ta “Spice Girls” mund të rikthehet në dasmën mbretërore të Prince Harry dhe Meghan Markle.Martesa e vitit në Britani është shumë afër, por një tjetër lajm zuri faqet e para të mediave, ribashkimi i grupit të famshëm “Spice Girls”.

Bashkëshortja e ardhshme e Princ Harry, Meghan disa herë ka deklaruar se është rritur me këngët e grupit të njohur britanik. Njëra nga anëtaret e grupit, Geri Horner së fundmi ka publikuar një fotografi në Instagram ku për herë të parë pas një kohe të gjatë, shihen së bashku pesë anëtaret e "Spice Girls" Geri, Emma Bunton, Mel Broën, Victoria Beckham dhe Mel Chisholm dhe kjo u pa si një paralajmërim për ribashkimin e tyre.

Sipas gazetës “Metro”, për Gerin këndimi në dasmën e Harryt dhe Meghanit do të ishte shumë britanike dhe një pjesë e identitetit të tyre.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing