Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

PRISHTINA LIVE

oN air

Moderator

Perparim Namani

Profili

E Hëne  - E Premte

10:00 - 12:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

The Weeknd “Pray For You”

Muzikë  |  06.02.2018  |  58 Lexime

Këngëtari i njohur kanadez, The Weeknd pak ditë më parë ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan, Kendrick Lamar.

Kënga “Pray For You” pesë ditë më parë u publikua në YouTube dhe platforma tjera të muzikës, fllimisht në versionin audio.

“Pray For You” është pjesë e kolonës zanore të filmit “Black Panther”, i cili pritet të dalë më 16 shkurt të këtij viti.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing