Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Toy Story 4” një tregim që nuk do të harrohet kurrë (VIEDO)

Film  |  19.03.2019 Ora 15:54   
Kemi parë disa foto dhe kemi lexuar disa shkrime në lidhje me filmin e animuar “Toy Story” pjesën e katërt, por që me të dalë Traileri I këtij filmi gjithqka ndryshon.

Tashmë lodrat nuk janë pjesë e jetës së Andy-t meqë ky I fundit ato I dhuroi te Bonnie, e kjo e fundit arrinë të krijoj vetë një lodër nga piruni I plastikës. Meqë Wooody dhe Buzz  shohin se sa shumë Bonnie e do pirunin e saj lodër Forky, ata betohen se do të kujdesen që Bonnie të mos e humbas asnjëherë.

Por që ndodh e kundërta dhe Woody hidhet në luftë për të bashkuar Bonni-n me lodrën e saj të preferuar, ndahet nga skudra e tij e lodrave dhe gjatë rrugës ai takohet sërish me Bo Peep. Zërin për Woody-n sikur gjithmonë edhe këtë rradhë e ka huazuar Tom Hanks, ndërsa Forky është lexuar nga Tony Hale.
 
“Toy Story 4” vjen nga regjisori Josh Cooley, ndërsa në kinematë Britaneze do të lansohet me datën 21 qershor./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing