Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Robert Pattinson në filmin më të ri të Christopher Nolan

Film  |  21.03.2019 Ora 13:33   
Christopher Nolan njihet sikur personi që nuk jep asnjëherë detaje lidhur me punën që bën për filmat e rinj, ai ato I mban të mbyllura gjithmonë  në një dhomë sekrete, por me filmin e tij të ri duket se nuk po ndodh njejt, thuhet se rolin kryesor në filmin e tij do ta ketë ylli I BlacKkKlansman, John David Washington, ndërsa tani kanë dalë edhe lajme të tjera se Nolan në filmin e tij ka angazhuar edhe Robert Pattinson si dhe aktoren Elizabeth Debicki.

Ende nuk dihet se cili do të jetë roli I Pattinson pasi Washington është në rolin kryesor, megjithatë dihet tashmë se Warner Bros do të bëjë atë që bën më së miri regjisori I “Dunkirk”, por gjithmonë në bashkëpunim me gruan e tij prej shumë vitesh, producenten Emma Thomas.

Nuk dihet tema e filmit por dihet se ai do të lansohet në korrik të 2020-tës/radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing